Rakytník šťava EkoMedica 500 ml

Rakytník šťava EkoMedica 500 ml
Značka: EkoMedica
Druh: prírodná šťava
Dostupnosť: Skladom
Cena s DPH: 9,49 €
Cena bez DPH: 8,63 €
Množstvo:  
   - ALEBO -   

Rakytník šťava EkoMedica 500 ml

Viete, že Rakytník bol známy pre svoje priaznivé účinky už dávno?  V ľudovom liečiteľstve ho využívali obyvatelia Sibíri, Mongolska a niektorých oblastí Číny. Používal sa pri pľúcnych, zažívacích, kĺbových ochoreniach i ochoreniach pečene a dokonca túto drevinu využívali v starodávnej kozmetike. V tradičnej tibetskej medicíne patrí rakytník k vysoko efektívnej byline, ktorá sa používa na zastavenie krvácania pri poškodení pľúc, pri kardiovaskulárnych ochoreniach a najrôznejších intoxikáciách. Okrem vitamínu C je rakytník výbornou zásobárňou vitamínu A takisto organických kyselín a má značné biostimulačné účinky, vďaka ktorým podporuje imunitný systém. Užívanie rakytníka je preto veľmi dobré pri najrôznejších virózach, chrípkach a angíne. Vynikajúci je na očistu organizmu od toxických splodín, zlepšuje stav kĺbov pri reumatizme. 

Spôsob užívania

Vypiť 25 ml 1 - 2 krát denne minimálne pol hodiny pred jedlom. Pred každým použitím pretrepať. Maximálna denná dávka (50ml) obsahuje 50ml šťavy z rakytníka reštliakového a 120mg vitamínu C, čo predstavuje 150% DDD*. Nedoporučuje sa prekračovať maximálna denná dávka počas celého dňa. Produkt nemôže byť aplikovaný ako náhrada prestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy by sa mali pred použitím poradiť s lekárom. Usadenina na dne fľaše nie je na závadu. Farba, vôňa a chuť sa môžu mierne líšiť v závislosti od výrobnej šarže.
 

Zloženie 

100 % šťava z rakytníka rešetliakového (Hyppophae rhamnoides), kyselina askorbová (vitamín C) 120mg na 50ml. Pasterizované šetrnou pasterizáciou.
Po otvorení skladujte v chladničke, spotrebujte do troch týždňov od otvorenia. Uchovávať mimo dosah malých detí. Chrániť pred priamym slnkom. Bez pridania cukru. Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry.
 
 
NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 1.7.2013 nebude možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.
 

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú použité!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Kľučové slová: rakytník, prirodna_stava