Prírodné kapsule Vilcacora Serafin 90 ks

Prírodné kapsule Vilcacora Serafin 90 ks
Značka: Serafin
Druh: prírodné kapsule
Dostupnosť: Skladom
Cena s DPH: 16,29 €
Cena bez DPH: 13,58 €
Množstvo:  
   - ALEBO -   

Prírodné kapsule Vilcacora Serafin 90 ks

Prírodné bylinné kapsule zostavené podľa originálnej receptúry chránenej ochrannou známkou. Podoporuje imunitný system a znižuje zápalové reakcie organizmu. Napomáha vstrebávaniu cýst, myómov a iných novotvarov. Odbúrava z tela ťažké kovy a toxické látky.
 
Unikátne prírodné bylinné kapsule, kde je spojená úžastná sila liečivých bylin a tiež vitamínov a minerálov. Bylina je vo forme koncentrátu. Koncentrát vzniká luhovaním byliny alebo huby v luhovacom médiu, ktorým je najčastejšie voda. Silný výluh, ktorý obsahuje koncentrovaný komplex účinných látok obsiahnutých v rastline či hube je špeciálnou technológiou vysušený na prášok. Tento prášok sa potom dávkuje do jednotlivých kasulí. Koncentráty majú vysokú kvalitu, vysokú vstrebateľnosť a sú veľmi účinné.  Koncentráty obsahujú ďaleko viac účinných látok ako namletá bylina alebo huba a jeho vstrebateľnosť v organizme je veľmi vysoká.
 
Výrobok obsahuje byliny a huby, ktoré majú testy na ťažké kovy, pesticídy, mikrobiologické testy, testy na radioaktivitu. Kapsule Serafin sú čisto prírodné a svojou technológiou výroby zaručujú vysokú účinnosť a veľmi dobrú vstrebateľnosť. Kapsule sú celulózové, takže rastlinného pôvodu. Sú vhodné i pre vegetariánov.

Dávkovanie

3x denne 1 kapsulu medzi jedlom.

Zloženie

Vilcacora Uncaria tomentosa extrakt 294 mg , Stearan horečnatý 6 mg , celulózová kapsula velikosti 0.

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú použité!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Kľučové slová: prirodne_kapsule, detoxikácia