O zdravej vyžive

Mrkvovo-zemiakové nalešníky zo špaldovej múky
Pripravte si doma aj Vy tieto mňamky chrumkavé, voňavučké a hlavne zdravé mrkvovo-zemiakové nalešníky zo špaldovej múky.

Kokosový olej pre krásne vlasy!

Je jedným z mála olejov, ktoré dokážu preniknúť hlboko do vlasov. Zatiaľ čo iné prípravky zostávajú na povrchu, kokosový olej regeneruje vlasy z vnútra. Vyskúšajte si kokosovú kúru: Nechajte kokosový olej roztopiť v horúcej vode na minútu až dve. Potom rovnomerne vmasírujte olej do vlasov tak, aby boli celé pokryté vrátane kože, pretože tá býva väčšinou suchá po zimných mesiacoch.

Čo znamená pojem obchodná prirážka, marža a rabat

Pri našom podnikaní sa pravidelne stretávame s tým, že naši obchodný partneri, obchodníci, ktorý k nám pravidelne chodia, zameňujú si základné ekonomické pojmy marža, prirážka a rabat. Tento problém k nesprávneho vyjadrovania sa týka percentuálneho (%) vyjadrenia rozdielu medzi nákladmi a výnosmi, pritom záleží na tom, či výpočet sa prevádza zhora alebo zdola a taktiež či sa na to pozeráme z pozície kupujúceho alebo predávajúceho.

8 minútové cvičenie pre pevné brucho

Áno je to tak, len 8 minút denne dokáže spraviť s vaším bruchom zázraky. Je potrebné to cvičiť pravidelne a po 30 dňoch uvidíte prvé výsledky.

 

Upresniť hľadanie