Menštruačný kalíšok L Gaia Tierra Verde

Menštruačný kalíšok L Gaia Tierra Verde
Menštruačný kalíšok L Gaia Tierra Verde
Značka: Tierra Verde
Druh: hygienické vložky
Dostupnosť: Skladom
Cena s DPH: 22,00 €
Cena bez DPH: 18,33 €
Množstvo:  
   - ALEBO -   

Menštruačný kalíšok L Gaia Tierra Verde

 
Menštruačný kalíšok je ekonomický - odpadá potreba opakovaných nákupov pomôcok dámskej hygieny, ekologický - nevytvára sa zbytočný odpad hygienických pomôcok na jedno použitie, priaznivý pre zdravie - nevznikajú alergie, nie sú známe prípady vzniku syndrómu toxického šoku, nespôsobuje zápaly, nevysušuje sliznice, neovplyvňuje vaginálne prostredie.

Šetrí vaše zdravie

Používaním kalíška Gaia Cup uchránite svoje telo od nepriaznivých vplyvov chemických látok, ktoré sa nachádzajú v bežných chlórom bielených vložkách a predovšetkým tampónoch. Gaia Cup nespôsobuje syndróm toxického šoku (TSS) ako tampóny.

Šetrí vaše peniaze

S kalíškom Gaia Cup už nikdy nebudete musieť minúť ani korunu za vložky a tampóny. Skúste si spočítať, koľko za vložky či tampóny celkom utratíte za celých tých asi 40 rokov menštruačného cyklu.

Šetrí životné prostredie

S kalíškom Gaia Cup už nikdy nebudete musieť vložky ani tampóny vyhadzovať do odpadkov. Viete si predstaviť, akú veľkú kopu nerozložiteľnej a nerecyklovateľnej buničiny preloženou plastom používaním kalíška Gaia Cup proste nevytvoríte?
 
Veľkosť L je vhodná pre ženy po pôrode. 

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú použité!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Kľučové slová: