Maliny sušené mrazom Crunchy snack 20 g

Maliny sušené mrazom Crunchy snack 20 g
Značka: Lucivita
Druh: sušené ovocie
Dostupnosť: Skladom
Cena s DPH: 3,19 €
Cena bez DPH: 2,66 €
Množstvo:  
   - ALEBO -   

Maliny sušené mrazom Crunchy snack 20 g

Lyofilizované ovocie (sušené mrazom) si zachováva okolo 90 % pôvodných charakteristík (tvar, farbu, vôňu a hlavne najvyšší možný podiel vitamínov a všetkých minerálov). Na 100g lyofilizovaného ovocia pripadá cca 1 kg čerstvého ovocia.

Ako prírodný prostriedok pomáhajú maliny pri vývoji zdravej kože a vlasov. Zároveň pomáhajú pri únave a posilňujú našu imunitu. Farbivo obsiahnuté v malinách patrí medzi najsilnejšie antioxidanty. Najmä vďaka antioxidantom sa maliny dajú používať pri horúčkovitých a zápalových ochoreniach. Maliny dokonca odporúčajú konzumovať pri Alzheimerovej chorobe. Tiež zlepšujú zdravotný stav fajčiarov a alkoholikov. Obsahujú veľa vápnika, fosforu či železa. Železo, draslík, vitamín C, karotén či vitamíny skupiny B majú v malinách tiež hojné zastúpenie. Treba tiež spomenúť pomerne vysoký obsah pektínu. 

Kyselina salicylová obsiahnutá v tomto ovocí pomáha pri horúčkovitých ochoreniach. Maliny sa odporúčajú užívať aj pri reumatizme a niektorých pečeňových a ľadvinových chorobách vďaka tomu, že sú žlčopudné a močopudné.

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú použité!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Kľučové slová: ovocie_maliny_lyofilizovane