Hloh šťava EkoMedica 500 ml

Hloh šťava EkoMedica 500 ml
Značka: EkoMedica
Druh: prírodná šťava
Dostupnosť: Skladom
Cena s DPH: 9,49 €
Cena bez DPH: 7,91 €
Množstvo:  
   - ALEBO -   

Hloh šťava EkoMedica 500 ml

Vedeli ste, že ľudová medicína hloh uznáva ako vynikajúci prostriedok v boji proti srdcovým ochoreniam, nespavosti a tráviacim problémom. Akademická medicína to tvrdí od devätnásteho storočia. Od tej doby existuje veľa liečív z jeho listov, kvetov a plodov. Väčšina z nich sú kardiovaskulárne prípravky, sedatíva, regulátory krvného tlaku, proti nespavosti a mnoho ďaľších. Jedna moderná práca tvrdí: ,,V západnom lekárstve je teraz hlavne považovaný za najvýznamnejšiu bylinu pri liečbe ischemickej choroby srdečnej a existuje veľa objektívnych podkladov podporujúcich toto tvrdenie."
 
Vypiť 25ml 1 - 2 krát denne minimálne pol hodiny pred jedlom. Pred každým použitím pretrepať. Maximálna denná dávka (50ml) obsahuje 50 ml šťavy z hlohu a 120 mg vitamínu C, čo predstavuje 150% DDD*. Nedoporučuje sa prekračovať doporučená denná dávka počas celého dňa. Produkt nemôže byť aplikovaný ako náhrada prestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy by sa mali pred použitím poradiť s lekárom. Usadenia na dne fľaše nie je na závadu. Farba, vôňa a chuť sa môžu mierne líšiť v závislosti od výrobnej šarže.
 

Zloženie

100% šťava z plodov hlohu (Crataegus), kyselina askorbová (vitamín C) 120mg v 50 ml. Vyprodukované z koncentrovanej šťavy plodov hlohu. Pasterizované šetrnou pasterizáciou.
 
Po otvorení skladujte v chladničke, spotrebujte do troch týždňov od otvorenia. Uchovávať mimo dosah malých detí.Chrániť pred priamym slnkom. BEZ PRIDANIA CUKRU. Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry.
 
 
NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 1.7.2013 nebude možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú použité!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Kľučové slová: hloh, prirodna_stava