Flavochino Medved 450 g

Flavochino Medved 450 g
Značka: Medved
Druh: kakao
Dostupnosť: Skladom
Cena s DPH: 17,99 €
Cena bez DPH: 14,99 €
Množstvo:  
   - ALEBO -   

Flavochino Medved 450 g

Flavochino obsahuje nepražené kakao. Tým že sa kakao nepraží zachovajú sa cenné kakaové flavanoly. Pražením sa kakaové flavanoly ničia. Vo Flavochine výrobca garantuje 255mg kakaových flavanolov na jednu porciu. Je to jeden z mála produktov na trhu, kde je množstvo kakaových flavanolov garantované. Kakaové flavanoly sú hlavnou “liečivou” zložkou kakaa. V jednotlivých odrodách kakaa, obsah kakaových flavanolov kolíše. Obsah kakaových flavanolov v kakau ovplyvňuje aj miesto pestovania a klimatické podmienky.
 
Kakaové flavanoly majú:
 
  • Protizápalový účinok.
  • Sú silným antioxidantom.
 
Vstrebávanie kakaových flavanolov môže spomaliť mlieko, preto je Flavochino vhodné pripravovať buď do vody alebo rastlinných náhrad mlieka.
 
Kakaové flavanoly pozitívne ovplyvňujú cievy – krvný tlak, aterosklerózu, erektilnú disfunkciu, studené nohy a ruky, znižujú hladinu cholesterolu, sú vhodné pre diabetikov a dializovaných pacientov, ktorí trpia poškodzovaním ciev.
 
Kakaové flavanoly znižujú hladinu CRP. Ak je hladina CRP vysoká tak je v tele zápal. Kakaové flavanoly dokázateľne pôsobia protizápalovo.
 
Obsah cholínu vo Flavochine predurčuje tento výrobok ako vhodný doplnok pri detoxikácii, pri nealkoholickom stukovatení pečene, na podporu nervovej činnosti, na zlepšenie pamäte a koncentrácie. Cholín je dôležitý v tehotenstve.
 
Akáciová vláknina obsiahnutá vo Flavochine podporuje črevné zdravie, detoxikáciu a zvyšovanie protizápalovej aktivity imunitného systému.
 
Flavochino obsahuje vysoké množstvo minerálov ako draslík, horčík a obsahuje vápnik. Kakao obsahuje aj minerál meď. Nedostatok medi vedie k oslabovaniu väzív, kŕčových žíl, sklonom k zrazeniu kĺbového puzdra po minimálnej záťaži, precitlivenosť kože voči slnku, sklon k tvorbe kryštálikov kyseliny močovej a útokom dny. Pre ľudí trpiacich dnou nemusí kakao byť vhodné pre vysoký obsah purínov.
 
Kombinácia vysokých dávok živín a vláknin spôsobuje, že Flavochino zasycuje a je mimoriadne vhodný nápoj pri redukčných diétach.

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú použité!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Kľučové slová: kakao