Extra panenský kokosový olej Bio Health Link 400 ml

Extra panenský kokosový olej Bio Health Link 400 ml
Extra panenský kokosový olej Bio Health Link 400 ml
Značka: Health Link
Druh: olej
Dostupnosť: Skladom
Cena s DPH: 5,99 €
Cena bez DPH: 4,99 €
Množstvo:  
   - ALEBO -   

Extra panenský kokosový olej Bio Health Link 400 ml

Kokosový olej BIO sa získava z dužiny kokosových orechov, ktoré rastú na voľne pestovaných kokosových paliem. Orechy sú ručne zbierané vždy po dosiahnutí požadovanej zrelosti. Získaná dužina sa za studena lisuje na špeciálnych lisoch. Celý proces výroby je vysoko organizovaný a časovo krátky. Tým si kokosový olej BIO zachováva veľmi špecifické a prirodzené zloženie. Pri výrobe sa nepoužívajú žiadne iné prísady a produkt sa chemicky nekonzervuje.
 
Kokosový olej BIO je silným zdrojom nasýtených mastných kyselín. Najväčšie zastúpenie majú kyseliny laurová, kaprínová, myristová a kaprylová. Tieto kyseliny sú súčasťou ľudského tela. Navyše sa kyseliny laurová premieňa v organizme na významný monoglycerid monolaurin. Táto látka pomáha imunitným bunkám rozkladať steny buniek vírusov a baktérii. Kokosový olej BIO vďaka tomu podporuje organizmus v boji proti negatívnym vplyvom vonkajšieho prostredia.
 
Zaujímavosťou je, že sa na základe svojho zloženia kokosový olej BIO v tele rozkladá na jednoduché cukry, ktoré sú zdrojom energie pre celý organizmus. Významný je aj fakt, že kokosový olej BIO neobsahuje cholesterol. Je zdrojom vitamínu A, E a C, ktoré majú pozitívne účinky na ľudský organizmus.
 
Okrem toho, že kokosový olej BIO má cenné postavenie v ľudskej výžive, jeho bohaté zloženie a špecifické účinky sa využívajú aj v kozmetickom priemysle. Má blahodarné účinky na pokožku. Pomáha zjemňovať veľmi suchú a citlivú pleť. Veľmi rýchlo sa vstrebáva do pokožky a zanecháva vláčny pocit. Vďaka zloženiu má kokosový olej BIO antioxidačné účinky.
 
Vedeli ste, že kokosový olej môžete používať aj pri starostlivosti o Vaše vlasy? 

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú použité!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Kľučové slová: kokos, olej