Dračia krv Lucivita 50 ml

Dračia krv Lucivita 50 ml
Značka: Lucivita
Druh: bylinná tinktúra
Dostupnosť: Skladom
Cena s DPH: 11,09 €
Cena bez DPH: 9,24 €
Množstvo:  
   - ALEBO -   

Dračia krv Lucivita 50 ml

Názov Dračia krv pripomína možno nejaký čarodejný lekvár. V skutočnosti sa nejedná o žiadnu krv z draka, ale o miazgu zo stromu Croton lechleri , ktorý rastie v oblasti amazonských pralesov. Táto miazga slúžila a slúži ako univerzálny liek amazonským indiánom. Aj my však dnes môžeme spoznať nesmierne silné účinky tejto prírodnej medicíny.
 

Čo obsahuje velikán amazonských pralesov?

Názvy pyridín, solitaridin, sinoacutin, sparciflorin znejú prinajmenšom neobvykle. Ide o názvy niektorých z viac ako tridsiatich alkaloidov, obsiahnutých v Dračej krvi. Najúčinnejšími alkaloidy sú taspín a betanín, ktoré disponujú schopnosťou urýchliť regeneráciu tkanive a podporiť hojenie rán.
V Dračej krvi nájdeme tiež flavolany , éterické oleje , fenoly a ich zlúčeniny, napríklad kyselinu Galovia , kyselinu pektinovú , steroidy , katechíny , nenasýtené mastné kyseliny , taníny , metylotymol , lignan demetylcedrusin a veľa pigmentov.

Účinky

Pre Dračia krv sú charakteristické jej silné hojivé aj regeneračné účinky, nemenej silné sú jej antibakteriálne, antivírusové a antiseptické účinky . Ide takisto o nesmierne silné prírodné antibiotikum , ktoré je dokonca silnejší ako známy penicilín. Navyše na rozdiel od antibiotík, ktorá dostaneme na lekársky predpis, sú aj baktérie rezistentné na penicilín voči látkam obsiahnutých v Dračej krvi úplne bezmocné.
Dračia krv sa zvonka užíva na dezinfekciu a hojenie rán (i hnisajúcich), vredov predkolenia, odstránenie bradavíc ik liečbe rôznych kožných problémov. Poradí si nielen s ekzémami, dokáže zatočiť aj s pásovým oparom a herpes vírusom. Je tiež známe prírodné analgetikum (pôsobí proti bolesti) a prostriedok, ktorý spoľahlivo neutralizuje hmyzie jed. Môže sa jednať o osie žihadlo, uštipnutie kliešťa, pavúka, komára io rôzny hmyz exotického pôvodu. Dračia krv má svoje využitie pri liečbe hemoroidov aj v gynekológii ako prostriedok pre antiseptické vaginálne kúpele pri výtokoch, zápaloch, plesniach a svrbenie. Dokáže vás tiež zbaviť lupín a svrbenie v oblasti vlasovej pokožky. Oveľa pestrejší je vnútorné využitie tejto červenej miazgy z amazonských pralesov . Je veľmi účinným prostriedkom všade tam, kde sa v západnej spoločnosti podávajú antibiotiká. Ak vás prepadla chrípka či angína, vyskúšajte obrovskú silu tohto prírodného antibiotiká.
Sangre de drago pomáha pri žalúdočných problémoch a ďalších tráviacich ťažkostiach, používa sa pri zápaloch hrtanu, zápaloch mandlí, črevných problémoch, žalúdočných vredoch aj Crohnovej choroby.
Toto zlato amazonských pralesov výrazne posilní váš imunitný systém, uchráni vás pred mnohými chorobami, oddiali proces starnutia, ochráni DNA pred poškodením a zregeneruje vaše telo. Dokáže dokonca zregenerovať tkanivo pečene, poškodenú infekcií a toxíny, na čo má moderná medicína aktuálne okrem transplantácie odpoveď iba v podobe mimoriadne prísne dlhodobé diéty.
Dračia krv je nielen vysoko výkonné prírodné antibiotikum, rovnako je nemenej silné prírodné antidiabetikum. Znižuje totiž vysokú hladinu glukózy v krvi, čím podporuje liečbu diabetes mellitus.
 
Keďže sa jedná o veľmi silné prírodné antibiotikum, je doporučované užívať Dračiu krv maximálne po dobu 3 týždňov a potom si dať týždeň prestávku. Dračí krvi by sa mali vyhnúť tehotné a dojčiace ženy aj ľudia so závažnými ochoreniami obličiek a pečene.
 
Užívame15 kvapiek Dračej krvi v 100 ml vody a užívame trikrát denne. Ak použijeme ju ako kloktadlo, kloktáme 30 kvapiek trikrát až päťkrát denne
 

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú použité!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Kľučové slová: imunita