Čierna reďkovka šťava EkoMedica 500 ml

Čierna reďkovka šťava EkoMedica 500 ml
Značka: EkoMedica
Druh: prírodná šťava
Dostupnosť: Skladom
Cena s DPH: 9,49 €
Cena bez DPH: 7,91 €
Množstvo:  
   - ALEBO -   

Čierna reďkovka šťava EkoMedica 500 ml

Vedeli ste, že podľa gréckeho historika Herodota sa robotníci budujúci pyramídy 3000 rokov pred n.l. stravovali čiernou reďkovkou, lebo už vtedy bola známa svojimi posilňujúcimi a povzbudzujúcimi účinkami. Čierna reďkovka je známa pre svoj priaznivý účinok na čistenie pečene a žlčníka. Špeciálne sa odporúča pre tráviace pohodlie a správnu činnosť pečene. Vďaka fytoncídom vďačí za svoje antibiotické účinky a horčičným siliciam obsahujúcim síru za svoj blahodárny vplyv na pečeň. Ničí baktérie, uvoľňuje hlieny, uľahčuje vykašliavanie, odstraňuje zápchu, plynatosť a pálenie záhy.
 
Vypiť 25ml 1 - 2 krát denne minimálne pol hodiny pred jedlom. Pred každým použitím pretrepať. Maximálna denná dávka (50ml) obsahuje 50ml šťavy z čiernej reďkovky a 120mg vitamínu C, čo predstavuje 150% DDD*. Nedoporučuje sa prekračovať maximálna denná dávka počas celého dňa. Produkt nemôže byť aplikovaný ako náhrada prestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov.  Nevhodný pre tehotné a kojace ženy. Usadenina na dne fľaše nie je na závadu. Farba, vôňa a chuť sa môžu mierne líšiť v závislosti od výrobnej šarže.

Zloženie

100 % šťava z čiernej reďkovky (Raphanus sativus L), kyselina askorbová (vitamín C) 120mg na 50ml. Pasterizované šetrnou pasterizáciou.
Po otvorení skladujte v chladničke, spotrebujte do troch týždňov od otvorenia. Uchovávať mimo dosah malých detí.Chrániť pred priamym slnkom. BEZ PRIDANIA CUKRU.  Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry.
 
 
NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 1.7.2013 nebude možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.
 

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú použité!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Kľučové slová: čierna_reďkovka, prirodna_stava