• Serafin
  • Ecomedica
  • Bione
  • Natural Jihlava
  • Provita
  • Crystal Spring
  • Natracare
  • Tierra Verde
  • Naturinka
  • Retap

Tipy a návody

Zobraziť článkov na stránku:
Radenie:
Makové mlieko - podporte zdravé telo a dobrý skutok v jednom!
Úvodom článku podávam súhrn rôznych vedeckých štúdií a informácie, prečo sa radšej vyhnúť nadmernej konzumácii kravského mlieka. Ďalej predstavujem zdravú náhradu "mak" a "makové mlieko", obsahujúce omnoho viac vápnika ako kravské mlieko. Poukazujem na širokú škálu benefitov, ktoré prináša pravidelná konzumácia maku a pitie makového mlieka. Záverom sa podelím o moju skúsenosť a pridávam aj link s odkazom na chutný recept "Makovo-ríbezľovú" bábovku.
Propolis, zdravie z našej prírody
Predstavenie včelieho produktu s názvom "propolis"", z čoho sa skladá, a na čo všetko je účinný, tak to všetko sa dozviete v článku. Navyše návod na výrobu propolisovej tinktúry a moje osobné skúsenosti s propolisom .
Manuka Med, sladká "bomba" pre zdravie
Pripomenutie zdravotných účinkov medu a predstavenie "super medu" s názvom "Manuka". Porovnanie s bežným medom a odporučenie k užívaniu.
Guarana, prírodný liek na únavu aj pomalý metabolizmus
Odhalenie pôvodu prírodného stimulantu "Paulínie nápojovej", dnes už známej pod menom "Guarana". Jej vitamínové zloženie, široká paleta účinkov a možností užívania.
Natracare - aby ženy vedeli!
Predstavenie produktov na ženskú intímnu hygienu od britského výrobcu "Natracare". To pravé riešenie pre "zdravú ženskosť" s etickým prístupom nielen k sebe, ale aj k životnému prostrediu.
SHATAWARI, dúšok ženskosti na každý deň
Predstavenie obľúbenej ajurvédskej náhrady za kávu "Shatawari". Výpočet pozitívnych zdravotných účinkov nosných bylín v danej káve, šatavari a čakanky, na naše zdravie. Odhalenie mojej skúsenosti s ajurvédskymi kávami.
Výlet prvou triedou do exotiky s kokosovým olejom od Canna Life
Predstavenie slovenského výrobcu olejov Canna Life a ich unikátnej a šetrnej technológie výroby. Prečo sa rozhodnúť pre ich nefiltrovaný kokosový olej. Recept na účinný Škoricovo-kokosový peeling. Odporučenie následného ošetrenia pleti kvalitným bio šípkovým olejom.
Meditácia zmyslov, založená na indickej čajovej receptúre
Tekuté zdravie "Indian Chai" v podobe tradičného indického koreneného čaju.
Tekvicový olej - poklad pre človeka
Tekvicový olej sa získava zo semien tekvice lisovaním za studena. Je cenný kvôli obsahu nenasýtených mastných kyselín a antioxidantov, ktoré bojujú proti mnohým chorobám a zdravotným ťažkostiam.
Spoznajte zázračné účinky Trstinovej melasy
Trstinová melasa - čierny zázrak pomáha udržovať organizmus v dobrej kondícii a je výborným pomocníkom pri mnohých ochoreniach. Je vhodná pre všetkých, ale hlavne pre starších ľudí, športovcov, deťom a mládeži, budúcim mamičkám, ženám v menopauze.Ide o prírodnú harmonickú sústavu organických vitamínov, minerálov, enzýmov, aminokyselín a ďalších aktívnych zložiek.
"Kokosová pralinka"
Charakteristika kokosového oleja. Univerzálny pomocník na pokožku celého tela. Tip na výrobu domáceho opaľovacieho krému a kokosového peelingu.
Kalokagatia v sklenenom tégliku, alebo Kokosový olej na tele i v duši
Charakteristika kokosového oleja. Priblíženie jeho širokého využitia v kozmetickej praxi. Overené recepty s dokázanými účinkami na vlasy a pleť.
V medovom opare. Úsmev pre pokožku i čuchové kanáliky.
Predstavenie férovej "politiky" českej firmy Bione. Priblíženie zloženia i účinkov ich medovej rady Med a Q10. Výsledok používania konkrétneho produktu "Telové mlieko Med a Q10".
Balsamikový ocot ako neoddeliteľná súčasť modernej kuchyne
Balsamikový ocot je nepochybne jedným z najkvalitnejších surovín, ktoré využívajú profesionáli, ale i bežné domácnosti po celom svete. Už ani u nás nie je táto surovina až taká exotická a nedostupná ako kedysi.
Očisti sa, posilni a schudni s detoxikačnou kúrou Neera
Informačný článok o detoxikačnej kúre Neera a jej blahodárnych účinkoch pre organizmus.
Jablčný ocot a pár tipov na jeho využitie
Jablčný ocot má neskutočné množstvo využití, o ktorých ste možno nevedeli a okrem toho je lacný a ľahko dostupný! Viete čo tento pomocník dokáže?
Užite si leto bez zápachu! Unisex deodorant s antibakteriálnym efektom
Leto sa blíži rýchlosťou blesku. Aj vy sa obávate nepríjemného zápachu potu a neviete si rady, ktorý prípravok skutočne zaberá? Už nemusíte! Tu sa dočítate viac.
Ako si jednoducho namiešať hennu
Jednoduchý postup ako sa prinavrátiť ku krásnym dlhým vlasom a zdravej vlasovej pokožke.
Vychutnajte si dúšok Španielskej Riviery v podobe Cafés Cornellá
Káva Cafés Cornellá sa teší veľkej obľube na Španielskej a Francúzkej Riviére v oblasti Katalánska, ktorá sa považuje sa najbohašiu časť Španielska.
Tekuté zlato
Je lacné, nemusí sa dolovať hlboko v nebezpečných baniach a na rozdiel od nerastnej suroviny s krvavou históriou, je jedlé a nevyvoláva zlatú horúčku. Jeho najsilnejšou zbraňou je rozprávkovo sladká chuť a mimoriadne cenný prínos pre ľudské zdravie.
Zobrazené položky 1 až 21 z 21 (1 stránok)