BEZ OBALU Červená šošovica Provita 500 g

BEZ OBALU Červená šošovica Provita 500 g
BEZ OBALU Červená šošovica Provita 500 g
Značka: Provita
Druh: strukoviny
Dostupnosť: Skladom
Cena s DPH: 1,20 €
Cena bez DPH: 1,00 €
Množstvo:  
   - ALEBO -   

BEZ OBALU Červená šošovica Provita 500 g

Jednotková cena 2,40,-/kg

Okrem toho, že je červená šošovica doslova nabitá živinami, známa je aj svojou jemnou chuťou a rýchlym spôsobom prípravy. Pripravuje sa podobným spôsobom ako iné strukoviny s tým rozdielom, že je hotová už do 10 minút.
 
Disponuje naozaj slušnými dávkami proteínov, preto ju veľmi často konzumujú vegáni a vegetariáni. Patrí medzi strukoviny, ktoré by nemali chýbať ani v jedálničku detí, pretože je ľahšie stráviteľná a nemá výraznú chuť ako iné strukoviny. Podľa niektorých odborníkov ju môžu konzumovať už deti od šiesteho mesiaca. Vhodná je tiež pre tých, ktorí držia diétu, pretože má nízky glykemický index (zasýti nadlho). Prospešná je tiež pre ľudí so sklonmi k depresii, neurózam a smútku. Ak ste si doteraz mysleli, že najviac železa obsahuje špenát, mýlite sa. Červená šošovica ho obsahuje viac. Navyše v kombinácii s ďalšími živinami je výborným prostriedkom pre zlepšenie krvotvorby.
 
Červená šošovica teda obsahuje najmä kvalitné proteíny, vlákninu, železo, viaceré antioxidanty, vitamíny skupiny B, horčík, vápnik, fosfor a ďalšie.
 
Podľa Vášho želania vám zabalíme šošovicu do ekologického balenia /papierového vrecka/ a eliminujeme tak množstvo plastového odpadu čím uľahčíme život našej planéte.

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú použité!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Kľučové slová: šošovica