Akáciová vláknina Medved 300 g

Akáciová vláknina Medved 300 g
Značka: Medved
Druh: výživový doplnok
Dostupnosť: Skladom
Cena s DPH: 21,99 €
Cena bez DPH: 18,33 €
Množstvo:  
   - ALEBO -   

Akáciová vláknina Medved 300 g

 
Vláknina zo stromu akácie, ktorý rastie najmä v Afrike sa získava čisto mechanickým spôsobom miazg. Pri úprave tejto miazgy sa pritom nepoužívajú žiadne chemikálie. Takto vzniká čistý prírodný produkt. Akáciová vláknina obsahuje viac ako 80% rozpustnej vlákniny.
 
Nesprávna výživa, veľa rafinovaných a denaturizovaných potravín, veľa cukru, zlých tukov, jedenie neskoro večer, nedostatok pohybu, sedavé zamestnanie a iné faktory moderného životného štýlu  nepriaznivo ovplyvňujú tráviaci trakt. Výsledkom sú zápchy, hemoroidy, nadúvanie, bolesti brucha alebo pocity plnosti. Akáciová vláknina je mimoriadne vhodná pri riešení týchto problémov. Vzhľadom na svoju štruktúru, oproti iným vlákninám nespôsobuje nadúvanie a kŕče. Jej výsledky sa prejavia až po pravidelnom užívaní. Po týždňovom užívaní sa prejavia výsledky v pravidelnom vyprázdňovaní.
 
Histamínová intolerancia alebo alergie vo všeobecnosti nie sú považované za príliš závažný zdravotný problém. Ľuďom lekári dajú antihistaminiká a keďže sa stratia mnohé nepríjemne príznaky ľudia to zväčša neriešia. Ale mali by. Akáciová vláknina stimuluje tvorbu látok v čreve, ktoré pomáhajú utesňovať bariéru v mozgu, ktorá jú chráni pred zápalmi. Preto by akáciovú vlákninu mali pravidelne užívať všetci alergici a ľudia s histamínovou intoleranciou. Akáciová vláknina cez svoje pôsobenie v čreve /12 hodín/ znižuje negatívne účinky histamínu. Akáciová vláknina znižuje aj alergické reakcie.
 
  • Uľahčuje vyprázdňovanie.
  • Nespôsobuje nadúvanie a kŕče.
  • Podporuje osídlenie čreva bifidobaktériami a laktobacilmi.
  • Prispieva k udržaniu správnej hladiny cholesterolu a cukru v krvi.
  • Má neutrálnu chuť, vhodná aj pre vegánov, vegetariánov.
 
 

Napísať recenziu

Vaše meno a priezvisko:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú použité!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Opište prosím kód z obrázku do poľa nižšie:Kľučové slová: