Akcia a výpredaj

Opaľovacie krémy a oleje

Blíži sa leto a s ním čas na kúpanie, opaľovanie a pobyt na slniečku. Bohužiaľ slnko nemá na naše zdravie len pozitívny vplyv, ale môže ho aj ťažko poškodiť. Slnečné žiarenie totiž spôsobuje predčasné starnutie kože, zvýšenú tvorbu vrások a hlavne riziko vzniku kožných nádorov.
 
Negatívny vplyv slnka na pokožku je čím ďalej väčší kvôli stenšenej ozónovej vrstve, ktorá spôsobuje ľahšie prenikanie UVB žiarenia na zemský povrch. Problém s pokožkou sa tiež násobí kvôli jej pamäťovej schopnosti, pretože koža si pamätá každé spálenie i z úplného detstva, kedy bola jemná a citlivá. Preto je v lete starostlivosť o pokožku obzvlášť dôležitá. Je potrebne ju chrániť vhodným opaľovacím mliekom alebo olejom pred škodlivým UV žiarením, aby nedošlo k jej spáleniu, a dodávať jej optimálnu hydratáciu, aby nebola od slniečka vysušená a nedochádzalo k jej predčasnému starnutiu.
Na konci dňa stráveného na slnku je potrebne rozpálenú pokožku schladiť. Mlieko po opaľovaní pokožku upokojí a efektívne zvýši úroveň jej hydratácie.
 
Slnko a voda
Aj keď sa to môže na prvý pohľad zdať, voda v žiadnom prípade UV žiarenie neodráža, ale naopak slnečné lúče priťahuje, a preto sme pri kúpaní vystavení ešte väčšiemu nebezpečenstvu spálenia. Z tohto dôvodu je dôležité namazať sa pred aj po kúpaní a najlepšie krémom s minerálnou UV ochranou.

Upresniť hľadanie

Zobraziť: zoznam / mriežka
Zobraziť:
Radenie:
Značka :
BIONE DUO SUN CANNABIS Opaľovací olej 150 ml uv faktor 14
BIONE Opaľovací olej Duo Sun Cannabis uv faktor 14   Hlavnou prísadou je k..
4,59 €
Bez dane: 3,83 €
Mlieko po opaľovaní Lavera 150 ml
Mlieko po opaľovaní Lavera s bambuckým maslom Upokojujúca starostlivosť po opaľovaní. ..
8,49 € 1,90 €
Bez dane: 1,58 €
Samoopaľovacie mlieko Barekol 100 ml
Samoopaľovacie mlieko Barekol sa veľmi rýchlo vstrebáva Je originálny prostriedok k získan..
3,39 €
Bez dane: 2,83 €