• Barekol
  • Khadi
  • Bione Cosmetics
  • Naturinka
  • Crystal Spring

O nás

Spoločnosť Bioteka s.r.o. prevádzkuje veľkoobchodý predaj, maloobchodný predaj a internetový bio obchod zdravej výživy. Špecializujeme sa na BIOpotraviny, zdravé potraviny, prírodnú kozmetiku a ekologickú drogériu.
 
Hlavné poslanie je ponúkať kvalitné potraviny BIOpotraviny, špecializovanú výživu ako je makrobiotická, bezlepková, vegetariánka a diabetická strava. Náš sortiment zahrňa ekologická drogéria, prírodná kozmetika, kvalitné sýpané čaje a fair trade výrobky.
 
U nás nájdete viac ako 2000 výrobkov, z toho bezmála 1000 položiek sú biokvalite. Medzi hlavné kategórie nášho tovaru sú
 
Vďaka kvalitným obchodným vzťahom s výrobcami a vďaka znalostiam tímu Bioteky, sme schopní napĺňať našu filozofiu, ktorou je  „vyhovieť želaniam zákazníka“. To nám umožňuje udržiavať a posilňovať pozíciu našej spoločnosti na trhu.
 
Našou úlohou je pomôcť ľuďom s praktickou zmenou životného štýlu a poskytovať informácie a rady v tejto oblasti. Riadime sa mottom „Chránime Vaše zdravie“.
 

Veľkoobchodná spolupráca

Sme distribútorom týchto kvalitných značiek:

Naturinka

Naturinka

Stránky výrobcu www.naturinka.cz

Barekol

 
Stránky výrobcu www.barekol.cz
 

TeaTime

Tea Time

Máte predajnu zdravej výživy alebo bio kútik a chcete od nás odoberať tovar za veľkoobchodné ceny? Pošlite nám Vaše obchodné údaje a naša spolupráca môže začať. Viac info nájdete tu.

Ďakujeme všetkým klientom a fanúšikom za ich priazen.